Pytania i Odpowiedzi

PolskaTVLive działa na ekranie Twojego telewizora przy pomocy dekodera. Po pierwsze zamów odpowiedni dla Ciebie pakiet, po otrzymaniu przesyłki podłącz dekoder i połącz go z Internetem. Po wpisaniu kodów aktywacyjnych (otrzymanych przy zakupie pakietu) telewizja juz działa. UWAGA: zalecana minimalna prędkość Internetu [download] do odbierania PolskaTVLive to 5mbps.

Serwis PolskaTVLive możesz obejrzeć na ekranie telewizora, tak jak zwykłą telewizję, przy pomocy pilota i odbiornika. Masz również możliwość oglądania PolskaTVLive onlie w zakładce "oglądaj online"

Tak . 1 abonament = 3 telewizory. Do podłączenia każdego telewizora potrzebujesz osobny dekoder ale oplata za abonament jest tylko jedna.

Telewizja działa wszędzie gdzie możesz połączyć sie z Internetem w USA lub Europie. Zabierz dekoder ze soba na wakacje. Masz również możliwość oglądania PolskaTVLive na komputerze, na naszej stronie w zakładce "oglądaj online". W każdym momencie możesz po prostu odłączyć nasz odbiornik i przenieść go na nowy adres. Jedyne co jest wymagane to łączność internetowa na nowym miejscu o minimalnej prędkości 5Mbit/s w pobieraniu danych.
Podłączając drugi lub trzeci telewizor (Multi-room) pamiętaj że obciąża to łącze a wymagana prędkość to 10MB/sec lub 15MB/sec

Nie. Wykupując abonament na miesiąc, trzy miesiące lub na rok nie podpisujesz umowy. Nie są wymagane żadne dokumenty.

Tak na dekodery jest 3 mc gwarancja. Telefonicznie lub mailowo należy skontaktować sie z jednym z naszych agentów lub pomocą techniczną. My zadbamy o to aby wymiana lub naprawa odbiornika przebiegła szybko I sprawnie.

Kabel Komponent ma trzy wtyczki na jednym końcu - żółta (odpowiedzialna za sygnał video), czerwona i biała (odpowiedzialne za sygnały stereo oraz audio). Kabel komponent nie przekazuje jakości High Definition.
Kabel HDMI posiada wtyczkę typu A na obu końcach. Ten rodzaj kabla jest używany do oglądania kanałów lub filmów HD.

Można użyć dowolnie wybranej firmy, która oferuje Internet. Prędkość minimalna polaczenia internetowego nie powinna być mniejsza niż 5MB/sec

Nie, po upływie 48 godzin nie mogą państwo anulować transakcji

Taki komunikat wyskoczy tylko kiedy wchodzimy na sekcje kanałów dla dorosłych. Po wpisaniu hasła kanał sie włączy. Standardowe hasło otrzymują Państwo przy zakupie. W ustawieniach dekodera w zakładce ochrona rodzicielska można również zmienić hasło na dowolnie przez siebie wybrane.

LAN jest to polaczenie z Internetem przy użyciu kabla. Natomiast WiFi to polaczenie bezprzewodowe. Nasze odbiorniki bezprzewodowe (WiFi) można także podłączyć przy użyciu kabla LAN, co daje stale, niczym nie zakłócone łącze.

Należy wtedy wykupić kolejny abonament I ponownie wpisać kody aktywacyjne.

Droga emaliowa lub telefoniczna proszę skontaktować sie lokalnym agentem. W miarę możliwości udzielmy wszelkiej potrzebnej pomocy w sprawie Telewizji oraz odpowiemy na pytania.

Przy zakupie pakietu lub akcesoriów zamówienie otrzymają Państwo w 3-5 dni roboczych. Przy zakupie tylko abonamentu - kody aktywacyjne wysyłamy emailem w ciągu 24h