Informacje

Szybki domowy Internet bez limitu, minimum 15mbps. Im Internet szybszy tym pewniejszy odbiór telewizji, dodatkowo nowoczesny router to plus! [jeśli router jest starszy niż 3 lata to sugerujemy upgrade!] Żeby bezprobelmowo oglądać kanały HD wymagana jest prędkość 15mbps minimum, do oglądania kanałów SD wystarczy już 7mbps. Jeśli masz w domu dodatkowe urządzenia podłączone do Internetu to 15mbps może okazać się za mało! Wtedy sugerujemy zwiększenie szybkości domowego Internetu. Poza tym potrzebny będzie komputer (jeśli kupujesz abonament bez dekodera) lub telewizor (jeśli kupujesz abonament z dekoderem).

Dekoder podłącz do prądu, kabel HDMI wetknij do telewizora oraz kabel Ethernet do routera i do dekodera. Włącz dekoder przyciskiem POWER na pilocie. Uwaga! niektóre dekodery włączaja się automatycznie po podłączeniu zasilacza do prądu. Gotowe! Jeszcze tylko zmiana ustawień, parametry odbioru, wpisanie abonamentu i hasła [login/password] i gotowe! Możesz oglądać PolskaTV! Nowe dekodery zamówione w naszym sklepie są zaprogramowane i gotowe do pracy.

Oznacza to, ze Twoje połączenie internetowe zostało z jakiegoś powodu przerwane. Sprawdź czy masz połączenie internetowe z innego urządzenia (np. z komputera). Jeśli nie to w podanej kolejności należy:
Odłączyć modem, router oraz dekoder od prądu na 15 sekund, ponownie podłączyć modem i router i poczekać aż zaczną działać.
Włącz dekoder PolskaTV do prądu, postępuj tak jak byś chciał oglądać PolskaTV. Powinno wrócić do normy.
Taki reset [wbrew pozorom] często usuwa problem utraty połączenia z Internetem.

Dokładamy wszelkich starań aby odpowiedzi były szybkie i fachowe. Używasz jakiegoś programu który kontroluje nadchodzące wiadomości. Możliwe że program ten usuwa również naszą wiadomość. Użytkownicy posiadający skrzynki pocztowe w darmowych portalach typu (ATT.NET, sbcglobal, hotmail, interia.pl, onet.pl, wp.pl, ymail itp) powinni mieć na uwadze to, że nadchodzące do nich wiadomości są automatycznie sortowane, filtrowane i z przyczyn niezależnych od nas mogą ich nie otrzymywać. Jeżeli w ciągu najbliższego czasu nie otrzymasz odpowiedzi na email lub zamówionego abonamentu to sprawdź czy aby wiadomość nasza nie znajduje się w folderze "spam" albo "junk mail".

ABONAMENT STRACIŁ WAŻNOŚĆ - SUBSCRIPTION EXPIRED